• Новак
uxcell 200pcs Гума Крајот Капи 7.5 mm ID Винил Круг Крајот Капа Покрие Завртка Тема Заштитници Црна

uxcell 200pcs Гума Крајот Капи 7.5 mm ID Винил Круг Крајот Капа Покрие Завртка Тема Заштитници Црна

DEN 218.16

Достапност
Достапно за нарачка

【Спецификација】7.5 mm Внатрешен Кол, 15mm Висина(Поради прирачник за мерење, дозволи отстапување од ±3мм). 【Широко Апликација】1. Сите видови на цевки завршува заштита : пластични цевки, метални цевки, масло цевка, водовод, вакуум цевки; 2 Конец за заштита : болт, завртка, орев тема заштита. 【Широко Апликација】3. За полица, ограда, железнички заштита; 4. За мебел, чаир, трпезариска маса, столче, hammock декорација заштита; 5.За поклопец дупка, заштита, декорација, печат (мозоци дупка). 【Големина Избор】Бидејќи гумени материјал е мек и еластичен, ние препорачуваме изборот гума крајот капа дека е малку помал од надворешниот дијаметар на производот да бидат заштитени.На пример : надворешниот дијаметар на вашиот производ е 9.8 милиметри кол, изберете гумени капак на 9.5 мм!. 【Гумени Материјал】Мека, Еластична, Точна Големина, Масло Отпорност, Отпорност На Топлина, Прашина На Корозија, Долг Работен Век.ГОЛЕМИНА НА КОПЧЕ.Бидејќи гумени материјал е мек и еластичен, ние препорачуваме изборот гума крајот капа дека е малку помал од надворешниот дијаметар на производот да бидат заштитени.На пример : надворешниот дијаметар на вашиот производ е 9.8 милиметри кол, изберете гумени капак на 9.5 мм!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат