• Новак
YUHONGGUI Телескопски Стап Четка Сува Влажни Mopping Издржам Rotatable Mophead Стакло на Прозорец за Чистење Триаголник Четка Wiper Домаќинство Додатоци (Боја : Бела)

YUHONGGUI Телескопски Стап Четка Сува Влажни Mopping Издржам Rotatable Mophead Стакло на Прозорец за Чистење

DEN 844.80

Достапност
Достапно за нарачка

На 360°ротирачки дизајн го прави полесно за чистење на агли.Вграден-во wiper брзо може да се отстрани со вода дамки.Должината е прилагодлив за лесно таванот чистење.Две заменливи четка шефовите на различни материјали.Без разлика дали тоа е сува или мокра,таа има силни апсорпција на вода.Опис на производот : На мултифункционален стигнале четка прави чистење побрзо и полесно.Прилагодлива должина,две четка шефовите на различни материјали.На 360°ротирачки дизајн го прави чистење на агли полесно.Карактеристика : 360°ротирачки дизајн го прави полесно за чистење на агли.Вграден-во wiper брзо може да се отстрани со вода дамки.Должината е прилагодлив за лесно таванот чистење.Две заменливи четка шефовите на различни материјали.Без разлика дали тоа е сува или мокра,таа има силни апсорпција на вода.Спецификација : Материјал : Жанила+влакна+PP+нерѓосувачки челик handle Style : стандарден стил (1.1 m)/продолжен стил (1.5 m)/најдолго стил (2 м)пакетот вклучува : 1×Handle1×Scraper2×четка главата.

Спецификацијата

Material:
Chenille+fiber+PP+stainless steel handle
Style:
standard style (1.1 m)/extended style (1.5 m)/longest style (2 m)The package includes
1×Handle :
1×Scraper :
2×mop head :

Со стоката дадена додека купуваат