• Новак
Поздравниот Подлога, 82 Надвор Sprinkler Игра Мат за Деца, 3 во 1 Гумени Слон Лето Отворено Бебе Базен, крупните се Движат Базен Забава Вода Играчки за Момчиња и Девојчиња

Поздравниот Подлога, 82 Надвор Sprinkler Игра Мат за Деца, 3 во 1 Гумени Слон Лето Отворено Бебе Базен, крупните

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

????Лето Забава Вода Играчки : шарени слон-тематските деца sprinkler подлога е одлична алтернатива за вашиот традиционалните пливање бебе базен за деца.Ние се комбинираат најдобрите делови на kiddie базен, водата се лизга-слајд, и вода играчки да се направи на повеќето забавни фонтана спреј подлога за деца на пазарот. ????Забавно да Научат Базен : Имаме забава сведува на науката.Воспитувачите, психолозите, и сите истражувачи се согласуваат дека учењето преку игра е клучот за детето здрав развој.Децата sprinkler игра мат дава вашиот малите можат да научат азбуката, број, животно, форма и боја, додека се забавувате. ????Safe т остави детето без надзор додека уредот е во употреба.Користете само под возрасни надзор. 2. Не лифт/движат поздравниот подлога кога е исполнет со вода, бидејќи водата тежина може да предизвика руптури. 3. Не контактирајте поздравниот игра мат со остри предмети, како што се камен,песок,школки,стаклени фрагменти,метал фрагменти,дрво чипови,итн. 4. На sprinklers игра мат се направени од издржлив на животната средина и не-токсични ПВЦ.Се должи на процесот на производство, можеби и има некои мириси, тоа ќе биде исчезнуваат за неколку дена.Нејзината нема штетни хемикалии додека се детска игра.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат