• Новак
Бумбари и Бумбари Спреј Де Режим на Флексибилен Задржете за Унисекс Спреј за Коса, 2.7 Унца

Бумбари и Бумбари Спреј Де Режим на Флексибилен Задржете за Унисекс Спреј за Коса, 2.7 Унца

DEN 668.88

Достапност
Достапно за нарачка

Мултидимензионална, флексибилни се одржи hairspray дека е дел работни спреј.Ова е мултидимензионална hairspray со многу таленти : флексибилни чекање, обработливост, и исклучителни меморија.Дел завршувањето спреј совршен за стилови со движење.Мултидимензионална, флексибилни се одржи hairspray дека е дел работни спреј, дел завршувањето спреј совршен за стилови со движење.Ова е мултидимензионална hairspray со многу таленти : флексибилни чекање, обработливост, и исклучителни меморија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат