• Новак
OSiS+ ТЕКСТУРА ЗАНАЕТ Текстура Спреј, 7.7-Унца

OSiS+ ТЕКСТУРА ЗАНАЕТ Текстура Спреј, 7.7-Унца

DEN 303.60

Достапност
Достапно за нарачка

Коренот лифт и волумен.Природен изглед сјај.Без видливи остатоци или хрупкави коса чувство.Superfine магла за уште апликација.Реактивирање текстура со прсти.Невидлива, сува texturizing спреј за да се создаде, форма и да се дефинира обемот и текстура, без компромитирање на природно се чувствува и сјај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат