• Новак
Посебна Сина Соба Спреј - 6.9 мл / Пинк Воодушеви

Посебна Сина Соба Спреј - 6.9 мл / Пинк Воодушеви

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Посебна Сина Соба Спреј е специјално формулиран за да се отстранат несаканите мириси и да ја задржите свеж воздух.Спакуван во аеросол под притисок може да содржи 6.9 унци.Работи одлично за отстранување на чад мириси.Достапни во различни голема мирис мириси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат