• Новак
Чадот Eater - се Распаѓа Чад Мирис На Молекуларно Ниво - ги Елиминира Цигара, Пура или Пушат Тенџере На Облека, Автомобили, Бродови, Куќи, и Office - 4 мл Патување Спреј Шише (

Чадот Eater - се Распаѓа Чад Мирис На Молекуларно Ниво - ги Елиминира Цигара, Пура или Пушат Тенџере На Облека,

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се РАСПАЃА МИРИС на цигари, пури, и/или тенџере чад, без да се мијат или исплакнете.Великодушно спреј Чад Eater на било која површина, вклучувајќи го headliner во вашиот автомобил и да Пушат Eater работат својата магија!.МАСЛО од ЧАЈНО ДРВО е нашата тајна оружје; природно и безопасно рушење било несакани арома на молекуларна/ензим ниво.СОВРШЕН ЗА АВТОМОБИЛИ, бродови или моторни домови - Чад Eater работи на СИТЕ пушат па дури и остарел области ќе се земе дури и мирисот на ИЗИГРАВАМ надвор од вашето куче или мачка кога станува испрскаат (За вистински!).СИТЕ ПРИРОДНИ и совршено формулиран, употреба на мајката природа за борба против досаден и несаканите мириси!.FRESHEN вашите завеси, каучи, облека и коса.Работи на многу мириси покрај марихуана или чадот од цигарите, како и, како што мувла, храна, мириси, musty соби!.Чадот Eater - се Распаѓа Чад Мирис на Молекуларно Ниво - ги Елиминира Цигара, Пура или Пушат Тенџере На Облека, Автомобили, Бродови, Куќи, и Office - 4 мл Патување Спреј Bottle The вистината е дека мирис на чад се шири во нашата коса, седиштата во автомобил, мебел, теписи, ѕидови, или само за секој други ќош и пукнатина во нашите животи, што го прави особено тешко да се елиминира.Чадот Eater е Природата на Воздухот Мирис Eliminator.Оваа горила на почисто лови надолу и ги уништува мирис на чад излезе на теписи, drapes, мебел, облека и постелнина од страна на искористување на моќта на Tee Дрво, Нафта и рушење на молекули и ензими поврзани со несакани мириси.4 унца atomizer е потаен доволно да се скрие во преградата за ракавици, чанта или дури и вашиот џеб.Значи, кога ќе треба да се елиминира цигара или марихуана мирис во вашиот автомобил, само повлечете нашите Чад Eater.Едноставни за употреба и евтина, Чад Eater е одговорот на елиминирање на СИТЕ пушат мириси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат