• Новак
LEVEIS Крвава Рака Отпечатоци Спортски Duffel Торба Патување Tote се Носат на Weekender Салата во текот на ноќта Торба за Мажи & Жени

LEVEIS Крвава Рака Отпечатоци Спортски Duffel Торба Патување Tote се Носат на Weekender Салата во текот на

DEN 743.76

Достапност
Достапно за нарачка

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ СТРУКТУРА : Една од главните патент џеб за essentials.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : 18 х 9 x 9.Една страна џеб. 3)Нормално, ние ќе брод во 1-3 дена според вашата нарачка статус, и тоа ќе биде потребно за 2-3 недели, за да пристигнат на вашата страна.5 инчи (L x W x H) и 0.Пакетот Вклучува : 1 × Спорт Duffel Торба ФУНКЦИЈА : 1.ЗДРАВ&ТРАЈНИ:Тоа е направен од висок квалитет на најлон крпа, па тоа нема да биде раскина во чини. 4)Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.Металните патенти даде оваа duffel торба елегантен изглед и да работат непречено.Една страна патент џеб . 2)ве Молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.Надвор практични џебови се добри локации за да се одржи мал нешто што сакате да го брз пристап.Удобно Носат : Прилагодлив и монтажни рамо ремени со баласт за поудобно и против пролизгување, неколку Велкро носат рачки, може да се користи како рака торба или торба по вашите омилени.Пространа главната преграда води вашите работи добро организиран и лесно да пристапите.СОВРШЕН ДИЗАЈН за : 1* главни патент џеб, 1*несакани џеб, 1*несакани zip џеб, 1*внатрешна преграда, 1*рамо, рака.МУЛТИ СЦЕНА КОРИСТЕТЕ ја:Тоа е за преку ноќ или shortime патување,Тоа е голема торба за кампување,планинарење,одмор,риболов,фитнес и многу активности на отворено.5 инчи (L x W x H).Топло совети : 1)вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Надворешноста на чанта користи боја блокирање на дизајн за да се направи тоа едноставно, но многу шик изглед.Тоа е совршена големина за фитнес и спортски.Направени од мазни ткаенини, мека на допир, носат-отпорни, доволно издржливи за вашето патување.На монтажни рамо ви овозможува да рамото носат или да се носат на багаж.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BXT Водоотпорен Лесни Мултифункционален Патна Количка Торбичка Голем Капацитет Виткање Duffel Облека Организатор

најлонмрежа.Унисекс Mens Женска Голем Капацитет Свитлива Најлон Топсе справи со Чанта Носат на Бизнис Па�

DEN 227.76