• Новак
Страшни Оган Мраз Вода Големи Патување Duffel Торба Спортски Сали Торба со Чевли Оддел за Мажи и Жени

Страшни Оган Мраз Вода Големи Патување Duffel Торба Спортски Сали Торба со Чевли Оддел за Мажи и Жени

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал Направени од врвен квалитет twill ткаат, webbing, микрофибер кожа, го користат високо квалитетни метал патент за секој џеб, aturdy и издржливи.Димензии 20.5"(L)x13.6"(W) x 10"(H).Тоа е една од главните торба, еден предниот и задниот џеб, од една страна џеб и еден чевли оддел на едната страна.Удобно за Употреба Прилагодливи рамо, рака, па можете да го носат на должина што работи за вас, или можете да ги тргнеме на рамо, рака и да го користите handhold ремени само, рампа на рамо, рака, го прави лесно и удобно носење, без повреда на вратот.Посебни Чевли Оддел : Една од карактеристиките за спортска торба е чевли купето, ќе ги вашите чевли и облека посебна.Повеќенаменски Спортски сали торба за тренингот, тенис, лов, планинарење, кошарка, патување, јога, риболов, логорување и други активности на отворено.Овој голем капацитет салата торба може да има вашиот салата essentials како крпа, спортска облека и чевли џеб за вашиот трчање.MUOOUM Големи Патување Duffel Bag Multifunctional Duffel Bag It има многу outsized капацитет во која ќе може да се вклопат промена на облека, спортски облека, козметички шминка производи, чевли и други скапоцености итн.Вашиот добар придружник за патување : тоа може да се служи како спортски сали багаж, weekender торба, прекумерно патна торба, воена duffle торба, преку ноќ торба, камп / авион duffle, носат-на багаж, Само Во Случај торба, како и.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат