• Новак
Обичај Тимот Број членови на Екипажот Чорапи | Спортски Чорапи со ChalkTalkSPORTS | Зелена | Изберете го Вашиот Број

Обичај Тимот Број членови на Екипажот Чорапи | Спортски Чорапи со ChalkTalkSPORTS | Зелена | Изберете го Вашиот

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

ВЛАГА WICKING ТЕХНОЛОГИЈА!Овие популарни зелена број чорапи функција трајни влага wicking и воздух циркулира вентилација комбинација, која суши мерливо побрзо од памук, ефикасно се движат потење, далеку од кожата да ги задржи нозете чувство на сува и удобно.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕРФОРМАНСИ ЧОРАПИ!Овие зелени атлетик половина cushioned екипажот чорапи испорача безбедна одговара секој пат кога ќе се стави на.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Рок вашиот зелена и бела тимот број следниот пат кога ќе чекор на судот или поле!Идеален за секојдневна употреба дома или за време на големата игра.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.ГОЛЕМИНАТА : Една Големина Одговара на Повеќето.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Мали варијации во големината и бојата на кожата може да се појават помеѓу секој sock во пар поради плетење процес.ДИЗАЈНИРАН И ПРОДАДЕНИ од СТРАНА на Chalk Talk SPORTS – НА САД се базираат семејство во сопственост и управувани бизнис се наоѓа во Конектикат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат