• Новак
Carhartt Мажите Сила Перформанси Работа Чорапи 3 Пар Пакет

Carhartt Мажите Сила Перформанси Работа Чорапи 3 Пар Пакет

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

98% Полиестер, 2% Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење.МЕКИ И УДОБНИ : Лесни, целосно cushioned мажите екипажот на работа чорапи ги задржи нозете кул и удобно во текот на целиот ден.БРЗО-СУВА ТЕХНОЛОГИЈА : Испорачуваат супериорна пот-wicking акција за брзо транспорт пот и да ја задржите вашите нозе да се исуши.ТЕПАЧКИ МИРИС : Комерцијален мирис за неутрализирање технологија држи нозете мирис на свежо во било какви услови.ДИШЕ : Решетката за ладење канали се подобри струење и breathability; пета и пети засилување нудат додадена заштита во високо влијание области.ЛЕГЕНДАРНИОТ ИЗРАБОТКА : Гордо Американски направени и изградени за да трае толку долго како вашиот чизми; машина перат; мажи екипажот на спортски чорапи достапни во голем број на бои.Полиестер/Spandex - Fast Dry® технологија фитили далеку пот - се Бори мириси - Spandex и компресија лак да се обезбеди целосна движење за поддршка и стабилност - Засилен пета и пети испорача, додаде издржливост за подолго носат - **Ткаенина содржината се разликува по боја -.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коленото Висока Нејасни Чорапи за Деца Деца Момчиња Атмосфера Меки Топло Теле Долго се Подигне Чорапи Подарок

Можете да го носат овие Нејасни Чорапи како се подигне чорапи, кат чорапи, кревет чорапи, Дома чорапи, Сп�

DEN 359.76