• Новак
Victorinox Мажите I. N. O. X Јаглерод Швајцарската Кварц Спорт се Види со Најлон Рака, Сина, 25.2 (Модел: 241860)

Victorinox Мажите I. N. O. X Јаглерод Швајцарската Кварц Спорт се Види со Најлон Рака, Сина, 25.2 (Модел: 241860)

DEN 9576.00

Достапност
Достапно за нарачка

Withstands до 130 екстремна издржливост homologation тестови.Уникатен простор-тестирани јаглерод случај тоа е високо отпорна на гребнатини.Боја за појавување на иновативни handwoven опстанок Став папочната врвка со зелена трагачи.Супер-luminova технологија овозможува лесен читливост во темница.Доставени во нарачана пакување домување дополнителни гумена рака и браник.Јас сум.N.О.Х.Јаглерод пркоси на границите со својата силна, стилски естетски, исклучителни инженерство и пионерски high-tech spec.Направена од јаглерод композитни способен да издржи екстремно високи температури, со супериорен структурната ригидност, гребење и шок отпор и противалергиски својства, Таа храбро tackles било авантура во својот пат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат