• Новак
Љубов и Кражба - Стивен Barker Liles/Eric Gunderson двојна потпишан Музика Ред Целосна Списание Февруари/Март 2013 - Холограмот #GG38166 - JSA Заверена - Музички Списанија

Љубов и Кражба - Стивен Barker Liles/Eric Gunderson двојна потпишан Музика Ред Целосна Списание Февруари/Март

DEN 1919.76

Достапност
Достапно за нарачка

Љубов и Кражба е Американски кантри музика на групата основана од Стивен Barker Liles, Ерик Gunderson, и Брајан Bandas.Во 2011 година, по заминувањето на Bandas, Љубов и Кражба продолжи како дуо составено од Gunderson и Liles.Дуото пресели во РКА Евиденција Нешвил таа година и објавен сингл "Ангелски Очи", која стана нивната првиот број 1 сингл.Тоа и на Топ 40 синглови "Runnin' Надвор на Воздух" и "Ако Некогаш Сте Се Осамени" сите појави на нивниот втор, само-насловен албум.На третиот албум, Виски на Мојот Здив, потоа во 2015 година. Стивен Barker Liles & Ерик Gunderson имаат и потпишан од страна на оваа Музика Ред Целосна Списание од февруари/Март 2013. JSA Холограмот #GG38166 и JSA Сертификат за Автентичност.Ракување/состојба како што е прикажано.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат