• Новак
Microcurrent Спиење Помошник - USB Полнење Microcurrent Инструмент Smart Пулсот Спиење Помогне да Спиете Подобро Помош на Машина за Несоница Спиење Помош Рака Држи Брзо Спиење Инс?

Microcurrent Спиење Помошник - USB Полнење Microcurrent Инструмент Smart Пулсот Спиење Помогне да Спиете Подобро

DEN 2435.76

Достапност
Достапно за нарачка

Заспие лесно секој day3.Тоа е вашиот најдобар избор.Стимулирање на невротрансмитери во церебрална кортекс преку микро струи, регулирање на емоции, и да се промовира спиење.Тоа ја олеснува главоболки за 15-20 минути на ден, така што ќе може да се ослободи од несоница, нервоза, вознемиреност, спиење, депресија и несоница.

Спецификацијата

-Material:
ABS+Stainless steel
-Dimensions:
38.5 x 40.5 x 68.5mm
-Net weight:
38g
-Battery capacity:
500mAh
-Input voltage:
DC 5V/1A
-Charging port:
USB
Color:
white, green, orange
Control method:
push-button
Massage principle:
vibration
The package includes:
1*Sleep aid :
1*charging cable :
1*Manual :
notes:
Place the front of the product completely on the palm of your hand. Keeping the top button away from OFF is a low-frequency decompression mode, which is recommended for left-handed users. Press M again is the high-frequency encouragement mode, it is recommended to use the right hand. The power on the right increases and the power on the left decreases. Turn the top button to OFF to turn it off. :

Со стоката дадена додека купуваат

TALENTBABY Спиење Помош,Спиење Помош Уред,Спиење Помош за Возрасни,Анксиозност Помош Предмети,Спиење Инструмент

Овој производ е нов тип на спиење помош уред заеднички започна со психолози и спиење помош мајстори.По д

DEN 719.76