• Новак
NBK MJC-80CS-EWH-15/16-1 3/4 Вилицата Флексибилни Цевки, Стегање Тип, Создаден Дијаметри 15/16 и 1-3/4

NBK MJC-80CS-EWH-15/16-1 3/4 Вилицата Флексибилни Цевки, Стегање Тип, Создаден Дијаметри 15/16 и 1-3/4

DEN 7717.44

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно се вклопуваат ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Електрична изолација отпор вредност : Не помалку од 2 MΩ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат