• Новак
Магнетни Зачин Багажник, TMMTYXX Силни Магнетни Полица со 2 Отстранлив Куки за Фрижидер, Совршен Простор Saver за Мала Кујна/ Стан, Прекрасно Метал Кабинет за Задржување н

Магнетни Зачин Багажник, TMMTYXX Силни Магнетни Полица со 2 Отстранлив Куки за Фрижидер, Совршен Простор Saver

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

СУПЕР СИЛЕН МАГНЕТ SHELVE - Без дупчење или собранието е потребно.Оваа квалитет тегли сад доаѓа со силен магнет на задната страна, која може да се задржи сè во место и не budge кога случајно bumped.Слика со врвен занатски брод, кој изгледа елегантни & едноставна, и убаво се вклопуваат во вашата кујна.ФУНКЦИОНАЛНА & РАЗНОВРСНА - зачин рек организаторот може да се закачите убедливо на страна на микробранова/ ладилникот/ фрижидерот/ шпоретот/ BBQ пушач/ за миење/ фен за да се одржи зачини, сол shaker, маслиново масло, зачини, чај, кафе сируп, шеќер пакети, кујна тајмер, домашно милениче додатоци и закани, и секоја мала работа што ја користите секој ден.ИЗДРЖЛИВИ ЗАВРШНИЦА : На мат црна заврши на оваа магнетен зачин решетката може ефикасно да се спречи рѓа, корозија и го освои' t биде изгребани.Исто така, оваа кујна зачин решетката е лесно да се чисти.БОНУС - Овој зачин shelving единица доаѓа со 2 отстранлив куки дека е многу погодно за ножици, мерење чаши/ лажици, фурна мит, копчиња, очила за сонце, тенџере носителите итн.Димензии - 9.7" L x 4.35" W x 3.4" H, Товарот : 6 lbs.Она што на голема организациска алатка!.ПОДАРОК ИДЕЈА - Што совршен подарок идеја за некој кој е се лизгањето со зачини и без кабинет простор!Ако имате било какви проблеми со овие полици, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го направи тоа право ПОБРЗО.Не пропуштајте ја!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Магијата Лажица Зачин за Млеко & Храна Уметност Кујна - Магија Лажица Креативни Цртежи, со Сите Природни Материјали

Магијата Лажица Зачин е едноставен за ракување и бара малку за одржување, што значи дека секој може да г

DEN 210.72