• Новак
TJLSS Три-оддел Поставување на Керамички Леќата Тегла со Бамбус База, апарати за Домаќинство, Масло и Сол Shaker Нордиските Креативни Кујна Материјали

TJLSS Три-оддел Поставување на Керамички Леќата Тегла со Бамбус База, апарати за Домаќинство, Масло и Сол Shaker

DEN 338.40

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е голем во големина и може да се задржи доволно големина без преземањето премногу простор; тоа е најсоодветен за семејства, хотели, кафулиња, buffets, партиите, итн.Внимателен дизајн додава дрвена лажица и се отстранува бамбус покритие за секоја складирање сад за да се спречи влага и прашина.Капацитет : 300ml (секоја леќата тенџере).Димензии : бамбус и дрво база; 28x9.5 cm.Секоја тегла е опремен со леќата лажица за да се спречи мирис, чиста и хигиенски исправна.Тоа е голем во големина и може да се задржи доволно големина без преземањето премногу простор; тоа е најсоодветен за семејства, хотели, кафулиња, buffets, партиите, итн.Внимателен дизајн додава дрвена лажица и се отстранува бамбус покритие за секоја складирање сад за да се спречи влага и прашина.Капацитет : 300ml (секоја леќата тенџере).Димензии : бамбус и дрво база; 28x9.5 cm.Секоја тегла е опремен со леќата лажица за да се спречи мирис, чиста и хигиенски исправна.Карактеристики : лесен за чистење, убава и издржливи; светлина и удобен, dustproof, едноставна Нордиските style Package вклучува : 1 сет на леќата box Only продаде главни производи, не други products Material : безбеден и еколошки, лесен за чистење, durable Applicable луѓе : општи public Only продаде главни производи, а не на други производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Спајс Полици,Зачин Рек Организатор 1pc Фиока Тип Одвод Рек Мултифункционален Складирање Рек Мирудии Складирање

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Мно

DEN 1670.40

Спајс Рек Организатор на Кабинетот Ѕид за Зачин Полици, Полици Решетката за Спалната соба Ѕид Полица за Складирање

Статичен капацитет по слој : 2233 lbs (1015 кг)[Пакет Includes1 x Зачин Rack3 x Нерѓосувачки Челик Hooks1 x Инструкции.Боја

DEN 431.28