• Новак
Магнетни Зачин Багажник со 4 Отстранлив Куки, VOYUTHY Силен Магнет Зачин Полица за Зачини, Готвење Масла, Сол, црн Пипер, Работи Совршено на Страната на Фрижидер за Мала

Магнетни Зачин Багажник со 4 Отстранлив Куки, VOYUTHY Силен Магнет Зачин Полица за Зачини, Готвење Масла, Сол,

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

【СУПЕР СИЛНИ МАГНЕТНИ РЕК】- Без дупчење или собранието е потребно.Оваа рек доаѓа со силен магнет на задната страна, која може да се задржи сè во место без лизгање или паѓање.Слика со врвен занатски брод, кој изгледа елегантни & едноставна, што прекрасен прилог на вашата кујна. 【СОВРШЕН ПРОСТОР SAVER】- магнетното кошница е одличен начин да се продавница зачини, кои одржуваат слободни до благородни countertop/ кабинетот простор и чувајте ги подалеку од нередот.Тоа е дефинитивно неверојатни простор saver (скрин сејвер) и во прилог на мала кујна, стан, condo или ограничен простор. 【ФУНКЦИОНАЛНА & РАЗНОВРСНА】- зачин рек организаторот може да се закачите убедливо на страна на микробранова/ ладилникот/ фрижидерот/ шпоретот да се одржи зачини, сол shaker, маслиново масло, зачини, чај, кафе сируп, шеќер пакети, кујна тајмер, и секоја мала работа што ја користите секој ден. 【БОНУС】- Овој зачин shelving единица доаѓа со 4 отстранлив куки дека е многу погодно за ножици, мерење чаши/ лажици, фурна мит, копчиња, очила за сонце, тенџере носителите итн.Куките се убав прилог и можат да бидат поставени секаде каде што е потребно долж долниот раб. 【ПОДАРОК ИДЕЈА】- Што совршен подарок идеја за некој кој е се лизгањето со зачини и без кабинет простор!Ако имате било какви проблеми со овие полици, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го направи тоа право ПОБРЗО.Не пропуштајте ја!. 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 Пакет Магнетни Зачин Рек Леќата Организаторите Фрижидер Полица W/ 4 Куки Фрижидер Страна Ѕид Складирање Багажник

Мултифункционален Зачин Рек : Магнетни фрижидер полица е идеален за фрижидери, железо рерна и други мет�

DEN 561.60

Ротирачки Леќата Рек Мултифункционален Складирање Кутија Кујна Организатор Кујната Кабинет Организатор (Боја

На плочата прави сè видливо и го прави вашиот неуредна десктоп повеќе чисти.)▲Време на испорака : 1530 раб�

DEN 710.88

Спајс Полици Голема Плочата Шкафот Организатор 360 степени Ротирачки Зачин Рек Мулти-Функционална Кујна Складирање

МАТЕРИЈАЛ : ова плочата шкафот организатор е направен од PP, TPR и нерѓосувачки челик материјал, лесен и от�

DEN 1704.00

Спајс Полици,Зачин Рек Организатор 1pc Фиока Тип Одвод Рек Мултифункционален Складирање Рек Мирудии Складирање

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Мно

DEN 1670.40

mDesign Метал Ѕид Кујна Зачин Шише Рек Носителот, Храна за Складирање Организатор на Кабинетот, Ковчегот, Провизии,

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Хармоничен дизајн додава шарм и стил на било внатрешни работи; Инсталира брзо се �

DEN 407.76

КООРДИНАТОР Црна Три Нивоа Кујна Леќата Складирање Рек Контра Организатор Зачин Рек Полица за Леќата Тегли,Зачин

【Материјал】Здрав челик жица структура, лесни и издржливи, водоотпорен и ' рѓадоказ 【Простор за заштед�

DEN 1663.20