• Новак
Марка Иновации Бамбус Зачин Багажник, Мали, Природни

Марка Иновации Бамбус Зачин Багажник, Мали, Природни

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Спајс решетката се проширува од 8.66" да 11.8".Решетката е 8.26"широк x 3.26" високи.Организирање на вашиот кабинети или countertop.Направени се од сите природни bamboo.By Марка Иновации.Користете го овој 3-ниво полица за да ги организирате вашите бања, кујна или биро област.Тоа се проширува за да 11.8" па во склопот се вклопува во било кој број на места.Изработени од 100% природни бамбус.Ги чистат со влажна cloth.By Марка Иновации.Користете го овој 3-ниво полица за да ги организирате вашите бања, кујна или биро област.Тоа се проширува за да 11.8" па во склопот се вклопува во било кој број на места.Изработени од 100% природни бамбус.Ги чистат со влажна cloth.By Марка Иновации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КООРДИНАТОР Црна Три Нивоа Кујна Леќата Складирање Рек Контра Организатор Зачин Рек Полица за Леќата Тегли,Зачин

【Материјал】Здрав челик жица структура, лесни и издржливи, водоотпорен и ' рѓадоказ 【Простор за заштед

DEN 1663.20

Спајс Рек Организатор на Кабинетот Ѕид за Зачин Полици, Полици Решетката за Спалната соба Ѕид Полица за Складирање

Статичен капацитет по слој : 2233 lbs (1015 кг)[Пакет Includes1 x Зачин Rack3 x Нерѓосувачки Челик Hooks1 x Инструкции.Боја

DEN 431.28

Спајс Полици,Зачин Рек Организатор 1pc Фиока Тип Одвод Рек Мултифункционален Складирање Рек Мирудии Складирање

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Мно

DEN 1670.40