• Новак
Menore Влечки за Жените и Мажите Туш Брзо Сушење Бања Сандали, ЕВА Отвори Пети Меки Влечки, Нежно Капење Масажа Када, Базен Салата Куќа Пантофли за Затворен & Отворено

Menore Влечки за Жените и Мажите Туш Брзо Сушење Бања Сандали, ЕВА Отвори Пети Меки Влечки, Нежно Капење Масажа

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : На ЕВА влечки малку вдлабнати за совршено да се заврши на нозете, и на прсти се малку угоре свиткани од 15°, и се вклопуваат агол салда на притисок, што е во согласност со ергономски дизајн.Перница влечки може да се носи по цел ден долго без никаков замор предизвикан на нозете или глуждот.ДЕБЕЛА-SOLED ДИЗАЈН : Различни од други домашни влечки, Menore влечки користи 1.77-инчи дебела ЕВА единствена, што сте повисоки а исто така може да се ублажи болката.Околу 30° напред навалите главата заштита дизајн, намалување на нога повреди.БРАН ЕДИНСТВЕНА : Платформа сандали единствена дизајн со бран дизајн, може да се задржи добра рамнотежа, дефинитивно погоден за бања носи.ШИРОКО се КОРИСТИ : платформа чевли совршен за сите сезони, пролет лето есен & замрзнати зима.Затворен спалната соба, дом, куќа, Бања, Дневна соба, Спа, Фитнес, базен, Плажа, Одмор, Рекреација, јавни тушеви, пареа соби, ученичките домови, кампови, базени, соблекувални, Бидете Активни Спорт, итн, оваа куќа влечки за жените може да биде одличен придружник.ИСКЛУЧИТЕЛНО ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ : Лесни и премиум ЕВА материјал, обезбедување на најдобри удобно носење искуство, светла боја, не се грижите за боење, нежно избришете за да се врати чисти.СОВЕТИ : НЕ СЕ ИЗЛОЖУВААТ НА ВЛЕЧКИ НА СОНЦЕ ПОДОЛГО ВРЕМЕ!.Menore Туш Базен Сандали.Масажа-како удобност, како отскочна во на плажа, Кога ќе стапнат во куќата, истовар на целиот ден, замор.Лесни и меки underfoot.Континуирано за повеќе наврати, бања, куќа влечки, затворен спална соба, дневна соба, соблекувални, базен, плажа, БАЊАТА, салата, одмор, јавни тушеви, пареа соби, ученичките домови, кампови и сл.Одличен подарок за девојка, жена, мајка, ќерка, сестра, соработници или за вашите најблиски.Овие туш влечки ќе биде големо изненадување за нив.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Германски Овчар Куче Удобен Дом Влечки Гроздобер Боја Затворени Пети Кадифен Спа Влечки Хотел Спални Дом Патување

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Големина за Да се Вклопи во Поголемио�

DEN 359.76

YULAN СПА Хотел[10 Пара] Расположливиот Влечки Лето Угостителство Влечки Дома Хотел Не се Лизга Поместена Затворен

♦ Материјал : висок квалитет имитација памук, поставата кадифен, мека текстура, удобно и дише, едноставн

DEN 2179.20

Леопард Животинско Влечки, Нежно Мемориска Пена Не се Лизга Затворен Куќата Влечки Дома Чевли за Хотел Патување

Лесно здравствениот Дом чевли рака и машина перат, без намалување, без топка.● Пренослив, погоден за пат

DEN 407.76

Перница Влечки за Жените и Мажите Туш Чевлички за Брзо Сушење Бања Сандали Дебели Единствена Исклучително Удобен

5 CN : 230 Метри Должина : 23.Ние сме секогаш среќни да помогнеме колку што е можно 【НАМАЛИТЕ СТРЕСОТ】масажа

DEN 407.76