• Новак
Youmylove рачно изработени Чипка Сон Catcher Ѕид Виси Оркестарот Пердув Мушка Виси Декорација Украс Чипка Ѕид Оркестарот за Спална соба, Дневна Соба и Детска Соба (Multicolor)

Youmylove рачно изработени Чипка Сон Catcher Ѕид Виси Оркестарот Пердув Мушка Виси Декорација Украс Чипка Ѕид

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вкупно за 55cm во должина вклучувајќи го и виси string Сон Catcher - Кошмар помине низ дупки и надвор од прозорецот; добри соништа се заробени во веб слајд надолу на пердуви да спиење лице.ПОГОДЕН ПОВОД : Нашиот сон catcher е лесен и разноврсна за лесно виси од ѕид прозорец рамка.Совршен ѕид виси и прилог за топло ѕид оркестарот и boho дома декор.Оркестарот за спалната соба, dreamcatchers за деца дизајн, бебе шатор, dorm соба, дури и да го користите како бебе соба оркестарот, тинејџерски девојка декор, свадба и партија декорација.ДОМА ДЕКОР И НАЈДОБАР ПОДАРОК : Вие не може да се даде на сон catcher како топлина и значајни подароци на вашето семејство и на пријателите на нивните родендени, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Таткото Ден, Јубилеи итн.УБАВА ЛЕГЕНДА : да се Чува лоши соништа далеку.Виси сон catcher ѕид уметност над или околу вашиот спиење област, се вели дека лошите соништа ќе се заплаши од catcher нето и шарени пердув оркестарот ќе ги привлече и ќе ви овозможи добар соништа да помине.ЗА 100% да ги ЗАДОВОЛИ УСЛУГА : Ако стоката која сте ја добиле има какви било проблеми кои би можеле да бидат предизвикани во текот на транспортот, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми брзо и ефикасно!.Функција : Светла Боја !Рачно изработени нови знак!Вкупно за 55cm во должина вклучувајќи го и виси string Сон Catcher - Кошмар помине низ дупки и надвор од прозорецот; добри соништа се заробени во веб слајд надолу на пердуви да спиење лице.Одлична декорација !добар дар ,премногу !Материјал : пердуви Целосна должина : 30cm Циклус Должина : 8cm Пердув должина : 13cm Боја : colorful Included 1 X Сон Catcher.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат