• Новак
Нога Впие за Спортисти Нога, Тврдоглав Нога Мирис Мирис, Омекнува Calluses & Смирува Болка Уморни Нозе 10pcs (бела)

Нога Впие за Спортисти Нога, Тврдоглав Нога Мирис Мирис, Омекнува Calluses & Смирува Болка Уморни Нозе 10pcs

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мезе релаксирачка терапевтски искуство на нога спа!.Омекне corns, calluses & груба потпетици.Исполнет со билки за свеж мирис кој буди сетилата.Опуштено и се остава 30 – 60 минути, додека вашите стапала се чувствувате опуштено и освежен.Освежете ги вашите стапала со луксузен дом спа искуство.Тоа им помага да се намали нечистотија и нечистотии, очисти токсини и тонот на кожата.Овие нога влошки помогне во откривање подобрување на спиењето квалитет како тие ви помогне да спиете подобро.Пакет се вклучени : 10pcs x Foot Впива во Прав.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат