• Новак
Almencla 24V 500N/50Kg Електрични Кревање Магнет Електромагнетниот Electromagnet Држи 50mm, велика БРИТАНИЈА

Almencla 24V 500N/50Kg Електрични Кревање Магнет Електромагнетниот Electromagnet Држи 50mm, велика БРИТАНИЈА

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Актуелни : 0.42 А за Апликации : Вендинг машини, транспортна опрема, канцелариски простории за домаќинството апарат, механички, итн.Опис : Моќен и компактен.Долг животен век и сигурен, мазна површина.Влезен Напон : 24 V DC.Моќност : 10 W.Описи : - Моќна и компактен.Долг животен век и сигурен, мазна површина. - Апликации : Вендинг машини, транспортна опрема, канцелариски простории за домаќинството апарат, механички, итн - Влезен Напон : 24 V DC Струја : 0.42 А - Моќ : 10 W - Надворешниот Кол. : 50мм - Внатрешен Кол. : 22mm - Висина : 27mm - Подигање на Сила : 500 N / 50 Kg - Води Должина : Околу. 7.8 инчен / 20 см - Тема Големина на : - Модел : ZYE1-P50/27 - Рамка Материјал : Метал - Боја : Хром - Забелешка : површината на adsorbed метален објект мора да биде мазна.И adsorbed објект површината област треба да биде поголем од electromagnet површината; Покрај тоа, дебелината на adsorbed метален објект треба да достигне повеќе од 5mm Package Вклучува : 1 x Држи Electromagnet.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат