• Новак
Премиер-Линија 9174189 Штекер Кап Завртки, Рамна Глава, Хексадецимален (Ален) се Вози, 5/16 во 18 X 1 во, Црна Оксид Обложен Челик, 25-Пакет

Премиер-Линија 9174189 Штекер Кап Завртки, Рамна Глава, Хексадецимален (Ален) се Вози, 5/16 во 18 X 1 во, Црна

DEN 179.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 5/16 инчен-18 X 1 инч.Рамна Глава, Хексадецимален (Ален) Се Вози.Инсталира користење на Ален клуч.Може да се користи во тесни простори каде може да не биде простор за приклучок алатка или клуч.Често се употребуваат во машини, алатки & умира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат