• Новак
LZYANG Завртка 50, Хексагонални Штекер Завртки, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Цилиндрични Главата Завртки со Рамна Глава Завртка (Боја : М1.6 * 14)

LZYANG Завртка 50, Хексагонални Штекер Завртки, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Цилиндрични Главата Завртки со

DEN 722.40

Достапност
Достапно за нарачка

Има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина. 304 од не ' рѓосувачки челик материјал, водоотпорен и rustproof, долг животен век.Висока цврстина, оксидација отпор, трајни и грижете се-слободни.Безбеден и лесен за користење, широк спектар на апликации.Широк спектар на апликации, погоден за различни работни средини.Лесно да се use Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Product сила : 6.8 level Head тип : Hexagon Standard тип : Национална standard Beautiful и практични, издржливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат