• Новак
(25 компјутери) M22-2.5 X 65mm, DIN 912 / ISO 4762, Метрички, Хексадецимален Socket Head Кап Завртки, A4 Нерѓосувачки Челик

(25 компјутери) M22-2.5 X 65mm, DIN 912 / ISO 4762, Метрички, Хексадецимален Socket Head Кап Завртки, A4 Нерѓосувачки

DEN 2076.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дијаметар (Номинална) : M22 Thread Теренот : 2.5 Должина (Номинална) : 65mm Category : Штекер Главата Капа Screws System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Главата Стил : Цилиндрични Head Drive Стил : Хексадецимален Штекер Drive Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : A4 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 912 / ISO 4762 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат