• Новак
Fineline Settings Пластични 2 мл. | Избриши | Quenchers | Пакување од 50 50 Shot Чаша

Fineline Settings Пластични 2 мл. | Избриши | Quenchers | Пакување од 50 50 Shot Чаша

DEN 662.40

Достапност
Достапно за нарачка

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 50 Јасно Пластика Шут Стакло - 2 мл.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Јасно пластика shot чаша со елегантен дизајн.ОДГОВАРА ЗА БИЛО кој НАСТАН : За било каква прослава, собирање, партиите или вообичаено home-користење.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Shatterproof, направени со висок квалитет не-токсични пластични.БРЗО ОТСТРАНУВАЊЕ на отпадот : лесно се отстрануваат или се рециклира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат