• Новак
Надреалистички Забава Outlander колекционерски предмети Џејми и Клер Фрејзер Снимен Очила | Колектори Издание

Надреалистички Забава Outlander колекционерски предмети Џејми и Клер Фрејзер Снимен Очила | Колектори Издание

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

АТРАКТИВЕН ДИЗАЈН.Секоја чаша карактеристики убави уметнички дела на Outlander филмски ликови Џејми и Клер Фрејзер.УБАВА ФОНТОВИ.Оваа 2 стакло поставите чита Mackenzie и други чита Sassenach во убава фонтови и бои.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ.Оваа Outlander изборот е направен од високо-квалитет двојно стакло изградба и roundly облик.КОЛЕКТОРОТ Е ПАКУВАЊЕ.Овој ексклузивен shot чаша доаѓа спакувана во Outlander тематските брендирани складирање колектори кутија.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК.Оваа колектори поставени се сигурни дека за да се направи одличен подарок за било кој љубител на хит Outlander серија и официјално е лиценциран.Покажете ја вашата љубов на хит серија Outlander со ексклузивни Outlander стока.Да, Outlander стакло е совршен додаток на вашата колекција!Овој шут стакло сет содржи 2 пакети на очила кој убави уметнички дела на познатиот Outlander ликови.Една чаша карактеристики на сликата на Outlander е, Џејми, од една страна и гласи Mackenzie на друга страна.Уште една чаша карактеристики Outlander е Клер Фрејзер, од една страна и гласи Sassenach на друга страна.Оваа колектори издание собата е високо-квалитетни двојно стакло изградба, тркалезна форма, транспарентен премиум стакло.2 поставете пак го прави совршен подарок за секоја Outlander костим собирач или фан на аниме ТВ серија.Тоа е голем плус за вашиот филмови собирање или Outlander ДВД колекција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 мл Снимен Очила Поставува со Тешки База, Виски Снимен Очила, Ликер Очила Духови Очила Мини Стакло Чаши Двојно

Големина : 2оз.6 инчи дијаметар.Нашата Визија : ACCGUAN има секогаш биле посветени на извршување на повисок к�

DEN 383.76