• Новак
Шут Диспензерот за Шут Очила, Течни Pourer Игра со 8 Чаши, Снимен Бади и Носителот, Игри за Партиите и Барови, Направи Повеќе Снимки Очила во Еден Истрел Прелива

Шут Диспензерот за Шут Очила, Течни Pourer Игра со 8 Чаши, Снимен Бади и Носителот, Игри за Партиите и Барови,

DEN 372.00

Достапност
Достапно за нарачка

✅Нема Хаос И Нема Spills : Нашата 8 spout диспензерот за снимки доаѓа со 8 силикони пломби кои може да се користи кога вие само треба на диспензерот за помалку луѓе, прецизност да обезбедат можете брзо да се прелива снимки без да се грижиш за било случајно spills. ✅Предат И да Се Забавуваат : ви Благодариме да се врти стрелката на врвот, нашиот другар шут диспензерот за пијалок шишиња сервери двојки како забава и ангажирање на лица игра која секој може да земе учество во напор да се подигне на WOW фактор на било која партија или настан што го имате во предвид.Пакетот Вклучува : 1 х 8 Шут Фармацевт 8 x Шут Чаши 8 x Приклучоци 1 x Четка 1 x Генерал Направи Било која Партија Повеќе Пријатно & Забава За Секого Со Нашите 8 Shot Чаша Фармацевт Носителот & Акрилик Чаши Сет!.Повеќе Функции ќе Ви се Допаднат : - Доаѓа со чистење со четка за брзи и едноставни чисти-ups - Лесно за чување кога не е во употреба, без да се води до многу простор - Направени со користење на безбеден и издржливи материјали без било BPA - Прави уникатен подарок за пријателите и семејството во секоја прилика - Тоа е здрав сепак лесен за употреба при патување, излети, отворено страни, итн.Благодарение на 8 spout дизајн, нашиот шут фармацевт со шут очила поставени за да ви овозможи брзо да се пополни во 8 чаши додека ги држи безбедно и цврсто, што го прави одличен избор за секој што сака да трошат помалку време фрлаат и повеќе време, да се забавувате.Нашите акрилик чаши носителот шут диспензерот се направени со користење на трајни пластични без било BPA и шут чаши употреба загрози-отпорни акрилик стакло дека не треба да се грижите за безбедноста и е лесно да се чисти за секојдневна употреба. ✅ Сите-во-еден Истрел Фармацевт Сет : Секој пакет доаѓа со шут од стакло во собата, се што ви треба да се направи мулти pourers снимки и да им служи на гостите додека се забавувате, шут очила фармацевт опфатени; 8 Шут Фармацевт, 8 транспарентен кул снимен очила, 8 силикони Приклучоци, 1 Четка, и 1 Генерал што го прави идеален за прослава, барови, партии, birthday (роденден), или се забавува вашите пријатели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат