• Новак
Tiptonville Тенеси 2 Унца Плоштадот База На Алкохол Shot Чаша Ретро Дизајн

Tiptonville Тенеси 2 Унца Плоштадот База На Алкохол Shot Чаша Ретро Дизајн

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Tiptonville Тенеси жител или посетител?овој прекрасен и шарени ретро дизајн 2 унца шут стакло е совршен начин да ја покажат својата љубов за овој прекрасен град.Овој шут стакло, исто така, е идеален за да уживате во вашите омилени пијалоци, тоа држи до 2 oz и карактеристики дебел квадратна основа.УВ печатени така тие остануваат свежи и шарени.Светли и Шарени Графика.Дебела Квадратна основа.Има 2 унци.Го прави голем дар или колекторот е објект.Tiptonville Тенеси жител или посетител?овој прекрасен и шарени ретро дизајн 2 унца шут стакло е совршен начин да ја покажат својата љубов за овој прекрасен град.Овој шут стакло, исто така, е идеален за да уживате во вашите омилени пијалоци, тоа држи до 2 oz и карактеристики дебел квадратна основа.УВ печатени така тие остануваат свежи и шарени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

7 Унца Приклонуваат Очила, 100 Круг Се Приклонуваат Чаши - За Еднократна Употреба, Мали, Црна Пластика Пластични

ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Овие црни пластични десерт чаши се елегантен и разноврсна решение з�

DEN 1274.16