• Новак
Партија Essentials N25005 Brights Пластични Шут Стакло, 2 мл. Капацитет, Неонски Сина (20 Пакети од 50)

Партија Essentials N25005 Brights Пластични Шут Стакло, 2 мл. Капацитет, Неонски Сина (20 Пакети од 50)

DEN 1555.20

Достапност
Достапно за нарачка

За еднократна употреба пластични shot чаша за мерење, издавање, или послужување пијалоци, gelatins, custards, ореви, бонбони, и други мали прехранбени продукти.Изработени од тврда пластика за сила.Проѕирен неонски blue пластика координати со Партијата Essentials Brights продуктната линија и други светло обоени садови.Има 2 мл.капацитет.Доаѓа во пакети од 50. Партијата Essentials N25005 за еднократна употреба неонски сина шут стакло е направен од тврда пластика за сила, има 2 мл.капацитет, и е погоден за мерење, издавање, или послужување пијалоци, gelatins, custards, ореви, бонбони, и други мали прехранбени продукти.На проѕирен неонски blue пластика координати со Партијата Essentials Brights продуктната линија и други светло обоени садови.Таа доаѓа во 20 пакети од 50 снимен очила.Партија Essentials произведува садови за еднократна употреба, вклучувајќи и прибор за јадење, drinkware, и dinnerware за стока за широка потрошувачка, угостителство и на храна услужни индустрии.Компанијата, основана во 1983 година, е со седиште во Elk Grove Село, ИЛ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кастинг Директор Подароци за нив, нивните Колеги, јас сум Кастинг Директор јас се Решат Проблемите, да Не Знаат

Кастинг Директор Вакуум Изолирани Stemless Вино Стакло w / Капак.Двапати ѕид вакуум изолација.Пијалоци оста�

DEN 888.00