• Новак
Наставник Снимен Очила Научат Тоа Ќе се Научи Ќе 1.5 Унца Shot Чаша со Vitazi Прибор, Бела Со Црни Внатрешни работи - Забавен, Духовит се На Yoda Цитат (2-Pack)

Наставник Снимен Очила Научат Тоа Ќе се Научи Ќе 1.5 Унца Shot Чаша со Vitazi Прибор, Бела Со Црни Внатрешни

DEN 574.80

Достапност
Достапно за нарачка

Shot Чаша Со Цитат - Овој шут стакло е одличен за луѓе кои сакаат да се забавуваат и инспиративни цитати и слики .Единствен подарок што ќе бидете сигурни дека да се сака.Висок Квалитет - Ова керамички шут стакло е машина за миење на садови и микробранова безбедно.Можете да се мијат и се ре-се мијат без исчезнува.Нашите дизајни се печатени и sublimated во сад.Посебни Прилики - Ова е одличен роденденски подарок, а "само затоа што" или нешто да се даде во секое време сакате да добиете насмевка, надвор од некој во вашиот живот.Тие, исто така, направи големи бар оркестарот.Украсете го вашиот бар со овие новина снимен очила.Евтини но impactful подарок - Ова е една "под $20" подарок дека луѓето ќе САКААТ, а ние нудиме бесплатен превозот во сад.Задоволство Да Се Гарантира.Нашите производи се со 30-дневниот гаранција за парите назад.НАШИОТ ШУТ GLASSSES СО ЦИТАТИ СЕ СИГУРНИ ДА СЕ НАПРАВИ ВАШИОТ СОПРУГ/СОПРУГА/ДЕЧКО/ДЕВОЈКА НАСМЕВКА ОД УВО ДО УВО!Најдобрите подароци се лични и функционални, а тоа е зошто овој шут стакло е фантастичен избор.* АКО САКАТЕ НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ SHOT ЧАША, ВИЕ СТЕ НА ВИСТИНСКОТО МЕСТО.Тие направена од највисока оценка керамички, и нашите дизајни се печатени и sublimated во сад.* ПЛУС, НАШИОТ ШУТ ОЧИЛА СЕ МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА И МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО* НАШИТЕ СНИМЕН ОЧИЛА ДОАЃА СО 30-ДНЕВНИОТ ГАРАНЦИЈА ЗА ПАРИТЕ НАЗАД.Вие никогаш не треба да се грижите кога ќе се направи бизнис со Vitazi Прибор; ние стоиме зад нашите чаши 100% . * МОЖЕТЕ ДА ПРЕСТАНЕТЕ ДА БАРАТЕ ПОДАРОК ЗА ВАШИОТ ТАТКОТО/БРАТ/СЕСТРА.Ние постојано ажурирање на нашите инвентар со свеж дизајн и само може да го задржи толку многу чаши во парк.Затоа, не чекајте да нарачате твое!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат