• Новак
2 Парчиња Мерење Снимен Очила со Двојно Spouts Еспресо Алкохол Стакло Чаши Јасно Круг Beakers со Дрвена Рачка Мерење на Очила за Млеко Кафе Чај Коктел Материјали

2 Парчиња Мерење Снимен Очила со Двојно Spouts Еспресо Алкохол Стакло Чаши Јасно Круг Beakers со Дрвена Рачка

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : Материјал : borosilicate стакло, дрво Боја : како на сликата прикажани Големина : околу 4,3 x 7.Издржливи да го користите : двојно spouts стакло е направен од borosilicate стакло, која е висока температура отпорни, висока цврстина, силен и здрав, има долг животен век; И рачката е изработена од дрвен материјал, сигурен и издржлив, удобно да се одржи и не е лесно да се лизга надвор.8 инчи, и околу 110 g на тежината, должината на дрвена рачка е околу 4.8 инчи, со соодветна големина ќе се олесни вашата употреба.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Двојно spouts дизајн : двоен spouts мерење очила функција двојно spouts, кои го прават тоа полесно да се прелива кафе, млеко, вино и други течности, и може да ја спречи на течност од јавните насекаде, на тој начин помагајќи ти да се спаси проблеми на чистење и ви донесе многу погодности; И двојно spouts, исто така, направи чаши повеќе убави и нежни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 мл Снимен Очила Поставува со Тешки База, Виски Снимен Очила, Ликер Очила Духови Очила Мини Стакло Чаши Двојно

Големина : 2оз.6 инчи дијаметар.Нашата Визија : ACCGUAN има секогаш биле посветени на извршување на повисок к�

DEN 383.76