• Новак
Одделот 56 ФАО Шварц Часовник Лице Осветлена Вода Dazzler, 4.5 Инчен, Multicolor

Одделот 56 ФАО Шварц Часовник Лице Осветлена Вода Dazzler, 4.5 Инчен, Multicolor

DEN 284.40

Достапност
Достапно за нарачка

ОДДЕЛОТ 56 ВОДА DAZZLER : од ФАО Шварц колекција.ДИЗАЈН : карактеристики класичен ФАО Шварц елементи и брендирање.НАПРАВЕНА од пластични материјали со течни и сјајот пополни.МОЌ КАРАКТЕРИСТИКИ : вода dazzler осветлува со помош на on/off прекинувач и 3-AAA батерии (вклучени).ДИМЕНЗИИ : 4" L x 4" W x 4.5" H. Ова ФАО Шварц брендирани waterball карактеристики на класичните елементи и брендирање, како и направен од пластични материјали со течност се пополни.Оваа симпатична парче карактеристики трепкачки светла кои го осветлуваат со користење на 3-AAA батерии, и за вклучување/исклучување.За Нас : Enesco е должна да ДОНЕСЕ РАДОСТ СЕКОЈ ДЕН.Премиерот глобалната дестинација за висок квалитет на giftware, и дома декор, нашите престижниот семејството на брендови вклучува : Одделение 56 Село, Snowbabies, Можно Соништа, Фондации, Џим Брегот Heartwood Крик, Дизни Традиции од страна на Џим Брегот, Дизни Приказ Собирање, Дизни од Britto, Дизајни од страна на Лолита, Нашето Име Е Кал, и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат