• Новак
Стакло Свет, Кристалниот Глобус, Мода Декорација Декоративни Countertop Површина за Канцеларија за Подароци Дома Décor(Сребро)

Стакло Свет, Кристалниот Глобус, Мода Декорација Декоративни Countertop Површина за Канцеларија за Подароци

DEN 280.56

Достапност
Достапно за нарачка

Кристално материјал е строго контролирани, и меурот дамки на кристал материјали се отстранат за да се формира кристалниот глобус.Употреба : Дом, канцеларија декор, тоа е исто така најдобар избор за високо-крај подароци.Тоа е исто така одличен избор за подарок за пријатели.Убаво реквизити за снимање на слики.Одлична декорација за дом или канцеларија.Карактеристики : Одлична декорација за дом или канцеларија.Тоа е исто така одличен избор за подарок за пријатели.Кристално материјал е строго контролирани, и меурот дамки на кристал материјали се отстранат за да се формира кристалниот глобус.Употреба : Дом, канцеларија декор, тоа е исто така најдобар избор за високо-крај подароци.Убаво реквизити за снимање на слики.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Crystal Optional Боја : Златна, Silver Size : Прибл. 6.5*4cm/2.56*1.57 in Weight : Прибл. 120g Package Листа : 1 * Кристално Стакло Свет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат