• Новак
Преку ШАЛТЕР 0600 Кадар Прстен/Задржувајќи Прстен Клешти - .090 Дијаметар Директно Совет - Надворешни

Преку ШАЛТЕР 0600 Кадар Прстен/Задржувајќи Прстен Клешти - .090 Дијаметар Директно Совет - Надворешни

DEN 701.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара на стандард повлечи надворешни прстени со големина 150 преку 350, вратило големини 1-1/2 инчен преку 3-1/2 инчи.Исто така се вклопува во обратна повлечи надворешни прстени големина 215 преку 334, вратило големини 2-1/8 инчен преку 3-11/32 инчи.Издржливи, калено челична конструкција.Винил костец.Стил : Надворешни Техничари се проблем solvers кои не се плашат од пот на нивните веѓата и маснотии на нивните раце.Тие се обезбеди висок квалитет на услуги дека побарувачката висок квалитет tools.Кога тие имаат потреба од сигурен алатка, тие знаат дека можат да зависат од преку ШАЛТЕР tools да се избави.Owatonna Алатка Компанија за долги дестинации — со гордост дизајнирање и производство на Американскиот специјалност услуга алатки, дијагностика и продавница за опрема од 1925 година.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат