• Новак
CA0468 Божиќ Дедо Црвено Одговараат на Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Mens Генералот 5E 5 4 Спорт, Хибридни Smartwatch HR Neutra, Collider, Женска Генералот 5 Големина (22mm)

CA0468 Божиќ Дедо Црвено Одговараат на Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Mens Генералот 5E 5

DEN 876.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Mens Генералот 5 E, Спорт, Генералот 4, Генералот 5, Хибридни Smartwatch HR Neutra, HR Collider, FB-01, Женска Генералот 5 Smartwatch Julianna HR Големина (22mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0468 Божиќ Дедо Црвено Одговараат на Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака За Фосилни Mens Генералот 5 E 5 4 Спорт, Хибридни Smartwatch HR Neutra, Collider, Женска Генералот 5 Големина (22mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Паметни Часовници за Жени отчукувањата на Срцето Следење на Крвниот Притисок Повик Порака Потсетник Спорт Режими

"Добредојдовте на нашиот mall Happy шопинг!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакува

DEN 1651.20