• Новак
CA0383 Muay Тајландски кик-бокс Борба Крв Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch Машина Големина (24mm)

CA0383 Muay Тајландски кик-бокс Борба Крв Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни

DEN 1432.80

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch Машина Големина (24mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0383 Muay Тајландски кик-бокс Борба Крв Кожа Smart Watch Бенд Рака За Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни Smartwatch Машина Големина (24mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Паметни Часовници за Жени отчукувањата на Срцето Следење на Крвниот Притисок Повик Порака Потсетник Спорт Режими

"Добредојдовте на нашиот mall Happy шопинг!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакува

DEN 1651.20