• Новак
Amazfit Т-Рекс Smart Watch со GPS, Војската Отворено Спортски Види за Мажите,20-Ден на животниот Век на Батеријата, 1.3 AMOLED Дисплеј,5 БАНКОМАТ Отпорни на Вода, 14-Спортски Режими, о?

Amazfit Т-Рекс Smart Watch со GPS, Војската Отворено Спортски Види за Мажите,20-Ден на животниот Век на Батеријата,

DEN 3359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Практична Алатка во Вашиот Зглоб На Amazfit Т-Рекс smartwatch доаѓа со богатство од smart функции, вклучувајќи ја и временската прогноза, настан потсетници, јавете се на потсетници, стан, известувања и повеќе, кои нудат различни практични алатки за да се олесни вашата секојдневна работа и живот.Го синхронизирате со вашиот телефон за да останете информирани и во текот на целиот ден, вие никогаш не ќе го пропушти било какви повици, текстови, e-mail, и социјални апликации известувања.Можете да го носат додека пливање во базени и да се отвори вода за да се задоволат различните потреби на спортистите.Го види, исто така, прашањата потсетници да застане, кои поттикнуваат да развијат здрави навики и да стане вашиот најдобар себе.Добра Спортска Придружник-Ова фитнес часовникот има 14 изградена-во професионалниот спорт режими и е оценет водоотпорен да 5 ATM (50 Метри).Доаѓа опремен со Huami е самостојно развиена Bio Tracker PPG био-следење на оптички сензор, кој врши со висока прецизност отчукувањата на срцето следење 24 часа на ден.УЛТРА-ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА длабоко моќ оптимизација дава Amazfit Т-Рекс се види на 20-ден ултра-долго траење на батеријата на едно полнење.0 и над паметен уред.Овој спорт smartwatch има секогаш-за 1.Сигнал ефикасност е значително зголемен, што сателитски пребарување побрзо и позиционирање повеќе точни.3" AMOLED ДИСПЛЕЈ воена стандард smartwatch со 12 воена сертификати, зголемување на цврстината и отпорноста кон груби средини.ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ GPS Т-Рекс smartwatch користи high-end Sony GPS чип и вграден високо прецизни dual-сателитски систем за позиционирање.Што повеќе, овој часовник набљудувачите на податоци како што се вежба отчукувањата на срцето и вежбањето времетраење статистика, изработка на вашето вежбање, побезбеден и поефикасен.Се фокусира На Вашето Здравје На smartwatch е опремен со Huami е самостојно развиена Bio Tracker PPG Био-Следење на Оптички Сензор, кој врши 24 часа со висока прецизност отчукувањата на срцето мониторинг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Паметни Часовници за Жени отчукувањата на Срцето Следење на Крвниот Притисок Повик Порака Потсетник Спорт Режими

"Добредојдовте на нашиот mall Happy шопинг!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакува

DEN 1651.20