• Новак
CA0500 Пурпурна Тиркизна Камен Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (20mm)

CA0500 Пурпурна Тиркизна Камен Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за рачен часовник Smartwatch Smart Watch

DEN 1151.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (20mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0500 Пурпурна Тиркизна Камен Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака За рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (20mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат