• Новак
Skagen Falster Мажите Генералот 6 Нерѓосувачки Челик Smartwatch Напојува со Носење на оперативниот СИСТЕМ од Google со Звучници, отчукувањата на Срцето, GPS, NFC и паметен Телефон Из?

Skagen Falster Мажите Генералот 6 Нерѓосувачки Челик Smartwatch Напојува со Носење на оперативниот СИСТЕМ од

DEN 7080.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа smart watch карактеристики звучник, микрофон, и приспособливи копчиња.Стотици апликации од асистент за фитнес, безконтактни плаќања, музика, социјална, вести, стоп часовници и повеќе.Батеријата се заснова на користење и по инсталирате ажурирања.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Најновите Qualcomm 4100+ чипсет носи 30% подобрени перформанси.Поддржани функции може да варираат помеѓу платформи и земји со компатибилност предмет на промена.Smartwatches Носат со оперативниот СИСТЕМ од Google се компатибилни со телефони работи на најновата верзија на Андроид или i OS.Подобрена сила, повеќе сигурна конекција и до 4x опсег со Bluetooth 5.Останете поврзани со известувања за разговори, текстови, апликации.Оптимизирате вашиот батеријата со поедноставен Smart Батеријата Режими.Воведување на Falster Генералот 6 нашите наградуван smartwatch е на врвот техника во нашиот најголем елегантен стил на датум.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Пливаат доказ 3 БАНКОМАТ дизајн е совршен за сите ваши активности.Полнење до 80% за 30 минути.Печати на враќање превозот етикета.Snapdragon носат 4100+ платформа нуди зголемена ефикасноста на 30% со брза стан товарење, брз процесор и пониска потрошувачка на енергија.Секогаш-На екранот сега посветла со повеќе бои и високото пиксели брои.Активност режими со GPS се задржи на вистинскиот пат со вашите далечина и пат.Напредни сензори обезбедат податоци за напојување сите вашето здравје и фитнес тракер апликации.Не е компатибилен со Android Оди издание или телефони без Google Play Продавница. Автоматски песни активност цели, чекори, спиење, отчукувањата на срцето, кардио, и Sp O2 (крв, кислород).Илјадници види се соочува за да го персонализирате вашиот изглед и секогаш се види на времето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат