• Новак
Бизнис Паметни Види за Жени Мажи Калории Pedometer отчукувањата на Срцето Следење на Крвниот Притисок Фитнес Тракер Wristband Bluetooth Водоотпорен Спорт Хривнија Порака Повик

Бизнис Паметни Види за Жени Мажи Калории Pedometer отчукувањата на Срцето Следење на Крвниот Притисок Фитнес

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

0 и високото;Android4.0 V Полнење на струјата : 80 MA СТАН Јазици : Поедноставен Кинески, традиционален Кинески, англиски, Јапонски, корејски, германски,руската,шпански,италијански, француски, Виетнамски, португалски Применливи Модели : i OS 8.Пакет се Вклучени : 1x Бизнис Паметни Хривнија 1x Полнење Кабел 1x Упатство (англиски Верзија).4 и повисоки Функции : Спорт рекорд : Чекори,растојание,калории,Работи на владата Health Monitor : отчукувањата на срцето мерење、Крвен притисок、спиење следи、Женски физиолошки циклус Потсетници : Алармот,Пијат потсетник、sedentary потсетник,повик потсетник,се Скрши, дури и потсетник Итн.Видете повици и пораки на вашиот зглобовите : Повици, календари, текстуални пораки и СНС (Facebook, Whats App, Скопје, Instagram и Твитер) известувања на екранот; никогаш не пропуштите важни информации.ве молиме забелешка : види не поддржува пливање, нуркање или стави го во топла вода.Парична казна изработка, кул изглед мода,бизнис интеграција.Секаде каде што оди, како миење на рацете, одење во дождот, итн.Мулти-функција : heart rate монитор, сфигноманометар, спиење монитор, pedometer, растојание, калории, женски физиолошки циклус потсетување, камера со далечински управувач, анти-изгубени, календар, stopwatch (стоперка), музика за далечинска контрола, од листата на повици, СМС известување.Тоа може совршено да ве придружува во секојдневниот живот.Срцето на крвниот притисок мерења може да се користат само како референца.На Хривнија не е професионален медицински уред.Ве молиме симнете ја апликацијата пред употреба со цел да се совршено компатибилни со вашиот телефон.Прецизно и ефикасно да се анализира спиење квалитет за да ви помогне да се прилагодат за да водите поздрав начин на живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат