• Новак
DFFFGGX Фитнес Тракер Heart Rate Монитор-Шарени Екран на Smart Нараквица со Крвен Притисок Монитор,Smart Watch Pedometer Активност Tracker Bluetooth за Android & iOS (Боја : Б)

DFFFGGX Фитнес Тракер Heart Rate Монитор-Шарени Екран на Smart Нараквица со Крвен Притисок Монитор,Smart Watch

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вежба Tracking Track чекори, растојание, калории burnted и активни минути во текот на целиот ден.Контрола Camera When ќе снимите фотографија, поврзете се со мобилен телефон и да се земе далечинскиот камера контрола на фитнес тракер.СТАН јазик : англиски, Јапонски, корејски, германски, руски, шпански, италијански, француски, Виетнамски, Кинески, Традиционален Chinese Compatibility : Андроид 4.Повик, SMS & СНС Reminder When на tracker е поврзан со вашиот компатибилен smartphone, можете да примате текстуални пораки, пораки и паметни известувања правото на вашиот tracker екран.Спиење Следи & Тивко Alarms Automatically песна квалитетот на вашиот сон.благодарение На часовникот е автоматски синхронизиран со вашиот паметен телефон преку bluetooth.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат