• Новак
RhinoShield Браник Случај Компатибилен со Apple Види СОНЦЕТО & Серија 6 / 5 / 4 - [40mm] | Тенок Заштитен омот, Лесни и Шок Абсорбента - Црна

RhinoShield Браник Случај Компатибилен со Apple Види СОНЦЕТО & Серија 6 / 5 / 4 - [40mm] | Тенок Заштитен омот,

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔️ КРАЈНАТА GUARD - Нашата специјална отпорност на полимер може да се обезбеди дека капка заштита до 1.2 m / 4ft. ✔️ ТЕНОК ПРОФИЛ - Само 1.9 милиметри тенок и под 4g светлина. ✔️ ЕКРАН ЗАШТИТА Суптилни се издига над површината на екранот помага да го заштитите вашиот екран од неочекувани пречки. ✔️ Како USER-FRIENDLY - Прецизно отсекување на испис обезбедува целосен пристап до дигитални венец, срцето го оценувате сензор, и полнење. ⚠️ КОМПАТИБИЛНОСТ - Направени за со Apple Види СОНЦЕТО & Серија 6 / 5 / 4 (40mm) само. (РАКА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат