• Новак
2 Пакет Bling Случај Компатибилен со Apple Види 40mm SE Серија 6/5/ 4, Fvlerz Тешко PC Двоен Ред Кристал Дијамант Позлатен Покрие Shockproof Браник Сите Околу Заштитна iWatch Smartwatch Додатоц

2 Пакет Bling Случај Компатибилен со Apple Види 40mm SE Серија 6/5/ 4, Fvlerz Тешко PC Двоен Ред Кристал Дијамант

DEN 381.36

Достапност
Достапно за нарачка

【Компатибилност】Fvlerz 40mm 44mm види случај САМО компатибилни со Apple Wtach SE/ Серија 6/ 5/ 4, ве молиме бидете сигурни дека вашиот Apple види модел и љубезно ве молиме имајте во предвид дека НЕ се погодни за Apple Види Серија 3/ 2/ 1. 【Мулти-Боја Избори】2 Пакети, вклучувајќи и Розова боја/Сребрен + Бела/Сребрена и Зелени/Розово Злато + Сина/Розово Злато.Различни бои за да го промените изгледот на се види и во секое време. 【Ве молиме Внимание】Овие опфаќа само што е браник рамка и НЕ доаѓаат со екран заштитник. 【Шок-Доказ】Направен од висок квалитет, анти-нула КОМПЈУТЕР материјал, овој случај го покрива целиот фронт и криви рабовите на Apple се Види, да се нуди целосна заштита за вашиот smartwatch од гребнатини, капки, и испакнатините. 【Лесно да се Носат】 Можете лесно може да се стави на Apple се Види без да се земе вашата бенд off.Токму cutouts, лесен пристап до сите копчиња, безжични полнење поддржани, бендот вметнување / watch полнење / Bluetooth / heart rate монитор / звучници / микрофон се лесно достапни. 【Она што Ќе Добиете за】Ние обезбеди 30 ДЕНА без мака ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ и 12 МЕСЕЦИ за Нова Замена, вашето купување се потполно РИЗИК-СЛОБОДНИ.Контактирајте со нас ако ви се исполнат сите прашања.Украсени со јасно пенливи камења, 2 Пакети случаи, вклучувајќи го и Сино/Розово Злато + Зелена/Розово Злато и Бела/Сребрена + Розова/Сребрена.Различни бои за да го промените изгледот на се види и во секое време.Пакет Се Вклучени : . 2*Apple Види 44mm/ 40mm Случај за Серија 6/ 5/ 4/ SE.НЕ се вклучени Apple се види и watchband.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат