• Новак
Kafuty-1 Случај Компатибилен за Realme Види 2 Про, Ултра Тенки Целосна Заштита Рамка за Паметен Часовник, Додаток за Realme Види 2 Pro(Портокал)

Kafuty-1 Случај Компатибилен за Realme Види 2 Про, Ултра Тенки Целосна Заштита Рамка за Паметен Часовник, Додаток

DEN 1072.80

Достапност
Достапно за нарачка

Применлив Модел : Со парична казна изработка и исклучителен изглед, PC покритие е специјално дизајниран за Realme Види 2 Про Smart Watch.Заштита Функција : Со целосна заштитна работ, оваа заштита рамка ќе го заштити вашиот види од удари и гребнатини добро.Лесен Пристап : Со тенок и ултра светло дизајн, можете лесно да пристапите до сите контроли и копчиња, без да го отстраните поклопецот.All Inclusive Дизајн : all inclusive дизајн им овозможува на часовникот за да го промените случај боја, која е повеќе стилски и убави.PC Материјал : Користење на висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал, заштитни случај е еколошки и ултра светлина, без оптоварување да го види.Спецификација : Предмет Тип : Smart Watch PC Покритие Материјал : PC Пластични Производ Тежина : Околу. 6g / 0.2 оз Применлив Модел : За Realme Види 2 Про Smart Watch Пакет Листа : 1 x Заштитна Случај .

Спецификацијата

Item Type:
Smart Watch PC Cover
Material:
PC Plastic
Product Weight:
Approx. 6g / 0.2oz
Applicable Model:
For Realme Watch 2 Pro Smart Watch
Package List:
1 x Protective Case    :

Со стоката дадена додека купуваат