• Новак
Simpeak 3 Pack Случај Компатибилен со Apple Види 7 41mm, Мека Тенка Целокупната Целосна Coveraged Заштитни Случај Екран Заштитник Браник Случај Компатибилен со iWatch 41mm Серија 7, 3 Ја?

Simpeak 3 Pack Случај Компатибилен со Apple Види 7 41mm, Мека Тенка Целокупната Целосна Coveraged Заштитни

DEN 189.36

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен дизајн - Целосна покриеност Екран Случај Компатибилен со Apple Види Серија 7 41mm (2021) (Само за 41mm верзии, smart watch не се вклучени).Лесни & Тенок - Мек и флексибилен материјал држи вашиот Watch7 41mm лесен и едноставен за инсталација, 1.1 милиметри Тенок, понуда на надворешната површина заштита на вашиот часовник.Тенка минимална дизајн е совршен за flaunting вашиот нов Види.Повеќе Боја на Вашиот Избор - Доаѓаат со 3pcs, 2x транспарентен, 1x позлата случај (јасно или црна, розово злато, сребрена, црвена,роуз пинк и други - што го прави вашиот случај shinny), различни види бендот да се промени diffferent боја случај.Совршено се Вклопуваат И Одлична за Заштита - екранот, копчето, дигитални круна и претседателот може да одговара, без да се отстрани случај, додека сеуште има вкупно функционалноста на копчиња.Секој копчето и дупка отворање беше обмислен внимателно. 5 година грижете се-free - Наплата или Замена ако има било какви проблеми со квалитетот, живот-за време на пријателски услуги на клиентите за да ги направиме нашите купувачи 100% задоволни.Simpeak 3 Pack Случај Компатибилен со Apple Види 7 41mm, Мека Тенка Целокупната Целосна Coveraged Заштитни Случај Екран Заштитник Браник Случај Компатибилен со i Watch 41mm Серија 7, 3 Mph.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат