• Новак
Силиконски Спорт Види Бенд Компатибилен со iWatch 44mm 42mm, Замена Види Рака за Apple Види Серија 6/SE/5/4/3/2/1

Силиконски Спорт Види Бенд Компатибилен со iWatch 44mm 42mm, Замена Види Рака за Apple Види Серија 6/SE/5/4/3/2/1

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

☆ Високо Квалитетен Материјал : Повеќето од рака на пазарот се направени од заеднички силика гел материјал, кој е лесен за вакуум и лесно да слабее и да се прекине.Нашите силикони еластомер оптимизира овие слабости додека има подобро затегнувачка и солза сила и подобра отпорност на абење. ☆ Висок Квалитет, Удобно: Овој водоотпорен силикони watchband е мека, дише, и удобен за носење.Солиден гума watchband карактеристики воено-стил тока и може да се носи преку ракавици, што го прави одлична опција за активности на отворено, како трчање, кампување, или планинарење. ☆ Високо ниво на Безбедност:Со нерѓосувачки челик тока и конекторот завршува, тоа е лесно да се заклучува во место и го стави на или полетување, без да предизвика штета на вашиот часовник. ☆ За безбедност и Лесно да се Инсталира - мека гума види бендови компатибилен за apple iwatch зглоб види рака 42/44mm доаѓа со брзо ослободување види дел за заклучување на двете страни, кои можат да заклучување на вашиот apple iwatch интерфејс сигурно и прецизно, лесно и директно инсталирање и едно копче отстранување.Неверојатен подарок за жени, мажи, Божик, Нова Година Ден, Роденден, Жените Ден, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Денот на Вљубените за семејството љубители пријатели. ☆ По продажба на Услуги - i Partsonline обезбедува бесплатен замена или целосно рефундирање во рок од 12 месеци, ве молиме, контактирајте не по прв пат, за какви било проблеми, ние ќе се реши за вас во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат