• Новак
FoundEast Бенд Компатибилен со Некаква Поволна М Smart Watch Меки Силиконски Спортски Рака Замена Види Бенд Wristband Нараквица со Затворач за Поларните Поволна М Smartwatch (Црвено)

FoundEast Бенд Компатибилен со Некаква Поволна М Smart Watch Меки Силиконски Спортски Рака Замена Види Бенд

DEN 167.52

Достапност
Достапно за нарачка

Бесплатни големина : одговара на зглобот големина за 5.Бендот е многу лесно за инсталација и отстранување на ист начин како и оригиналниот Smart Watch забрана.Совршен за дневни и ноќни носат. ❥ Воодушевен различни бои се облекуваат вашиот Поларните Поволна М Smart Watch. ❥Меки силиконски материјал : Изработени од еко-пријателски силикони и се покриени со анти-прашина површината масло ја прави мека како бебешко кожата.Пот и водоотпорен материјал, тоа е кожата-friendly и противалергиски, да ви даде извонредно искуство.Доаѓаат со инсталирање алатки за слободни.Обезбеди голема, со двојно рака на сопствениците.Можете да пребарувате "Fangyi Индустриски види бендови" за повеќе избори. ❥Лесно да се инсталира : На силиконски бенд е многу лесно да се инсталира.Цел со доверба со 1 година гаранција за замена или целосна наплата без да се вратите на објектот.Да ви донесе паметен, модата и секојдневен изглед.Бендот е исклучително мека и обвива околу вашиот зглоб без проблеми.Делот што се поврзете со вашиот види лице добро се вклопува и тоа е доволно издржливи за да се одржи вашата види во safe. ***ИМАЈТЕ на ум : Smart Watch НЕ е вклучена.Лесни и флексибилни, повеќе confortable, а тоа е спортски.5 - 9 inch Note : -Замена на бендот, Само, Не се вклучуваат на тракерот. ❥Бендот Должина : одговара на зглобовите од 5.Пот, дожд, поздравниот и отпорен на вода, совршен за спортски носат.Едноставен за инсталација и отстранување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат