• Новак
LIAWEUQ Компатибилен за Huami Amazfit Т-Рекс/Т-Рекс Про Силикони Види Бендови,Спорт Издание за Жени Мажи

LIAWEUQ Компатибилен за Huami Amazfit Т-Рекс/Т-Рекс Про Силикони Види Бендови,Спорт Издание за Жени Мажи

DEN 140.64

Достапност
Достапно за нарачка

100% Најлон.Компатибилен со H uami Amazfit Т-Рекс/Т-Рекс про модели.Големина : за 23* 2.2 * 0.5 cm / 9.05 * 0.86 * 0.19 инчи.Монохроматски силикони, со метални конектор, покажете ја вашата виталност, погоден за H uami Amazfit Т-Рекс/Т-Рекс про.Моден хривнија тип, погоден за машки и женски кориснички групи.Повеќе комбинации на бои ви обезбеди со повеќе избори за да го направи вашиот види погоден за вашето расположение и секојдневната облека, и да се создаде модерен стил за вашиот види.За H uami Amazfit Т-Рекс/Т-Рекс про Монохроматски Силикони Замена Види Рака Спецификација : 1. Компатибилен со H uami Amazfit Т-Рекс/Т-Рекс про модели. 2. Големина : за 23* 2.2 * 0.5 cm / 9.05 * 0.86 * 0.19 инчи 3. Монохроматски силикони, со метални конектор, покажете ја вашата виталност, погоден за H uami Amazfit Т-Рекс/Т-Рекс про. 4. Моден хривнија тип, погоден за машки и женски кориснички групи. 5. Повеќе комбинации на бои ви обезбеди со повеќе избори за да го направи вашиот види погоден за вашето расположение и секојдневната облека, и да се создаде модерен стил за вашиот види.Пакет Содржина : 1 PC рака (додатоци само, опрема не се вклучени) 1pc комунални нож.

Спецификацијата

  :
1. Compatible with for H uami Amazfit T-Rex/T-Rex pro models.  :
2. Size:
about 23* 2.2 * 0.5 cm / 9.05 * 0.86 * 0.19 inches 
3. Monochrome silicone, with metal connector, show your vitality, suitable for H uami Amazfit T-Rex/T-Rex pro.  :
4. Fashion bracelet type, suitable for male and female user groups.  :
5. The multiple color combinations provide you with more choices to make your watch suitable for your mood and daily clothing, and create a fashionable style for your watch.  :
Package Contents:
 
1PC strap (accessories only, equipment not included)  :
1pc utility knife :

Со стоката дадена додека купуваат